طراحی داخلی

به عنوان اجتماعی ترین هنر بشری با فضای اطراف انسان می باشد به عبارتی یعنی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبا و خاطره انگیز بودن عملگرا و کارآمد نیز باشد.در واقع ما با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می کنیم که بیانگرهویت، نیاز، درک و خواسته های کارفرمایان محترم است.

اطلاعات بیشتر

طراحی
بی‌نظیر

اگر یه ایده یا تصویری خیالی در ذهن خود دارید، گروه طراحی ای ام ای می تواند بهترین گزینه برای تبدیل ایده های شما به واقعیت باشد.

دکوراسیون داخلی

عبارت است از: «هماهنگ سازی طراحی شده برای به جلوه درآوردن رنگ‌ها، اثاثیه و سایر اشیاء در یک اتاق یا ساختمان به صورت هنرمندانه». دکوراسیون داخلی همانند سایر هنرها، دارای سبک و ریزه ‌کاری‌های متفاوتی است که براساس سلیقه‌ها و نیازهای کارفرمایان محترم طراحی و پیاده سازی میشود. طراحی دکوراسیون داخلی طیف متنوع و متعددی ازعناصر و مولفه هایی را از قبیل فرم ، نور ، رنگ ، بافت ، کف، سقف ،دیوار و عناصر کارکردی و تزئینی و مبلمان را در بر میگیرد. این عناصر در حقیقت ابزار و وسایل کار برای طراح هستند. که همگی باید به شکل هماهنگ و متناسب و در یک طرح مرتبط و خوشایند قرار گیرند 

نمایی با شکوه

اگر شما تمایل دارید دکوراسیون داخلی منزل تان زیباتر به نظر برسد بهتر است از گیاهان در فضای داخلی منزل استفاده نمایید.
کاربرد گل و گیاهان در طراحی داخلی منزل به فضای خانه رنگ و هیجان بی نظیری می بخشد و بهتر است شما گیاهان را در مکان هایی قرار دهید که از نور خورشید به اندازه کافی بهره ببرند.